O mnie

Kiedy Twoje słuchawki opowiadają śmieszne żarty XD

Jestem Ania. I kiedyś miałam na nazwisko Wizeruk. Na co dzień zajmuje się copywritingiem, ale wbrew pozorom najtrudniej jest pisać o sobie.
W wielkim skrócie: moja przygoda z muzyką była bardzo zawiła. Zaczęłam od śpiewu, potem była chwila na szkołę muzyczną. Różne sytuacje po drodze oraz mój słomiany zapał sprawiły, że skoro nie widzę siebie w roli wokalistki i instrumentalistki (chociaż im jestem starsza, tym bardziej pragnę do tego wrócić), to może zacznę tworzyć teksty o moich odkryciach? Jednak jest jeden gatunek, który najbardziej ukochałam: electro swing. Równolegle zafascynowałam się kinem oraz modą retro (od lat 20. do 50.
XX wieku). Nie jestem w stanie zliczyć, ile mam ubrań w kropki i paski.
W końcu chętnie komuś to pokażę! I przede wszystkim bardzo kocham wolność – to właśnie podróże mi ją zapewniają. Ale nie takie zwyczajne. Uwielbiam wodzić palcem po mapie, pakować walizkę i ruszać w drogę, jednocześnie nie planując żadnych szczegółów dotyczących konkretnych miejsc pobytu. A kosmetyki… cóż, to świeża sprawa. W styczniu 2020 roku zaczęłam pracować jako copy w pewnej drogerii online. I tak wyszło, że napisałam już kilkaset artykułów i innych tekstów na temat produktów do makijażu i pielęgnacji. Jeśli Ty też lubisz choć jedną z wyżej wymienionych rzeczy, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie i mam nadzieję, że zainspirujesz się którąś WIZją mojego świata!