WIZaż i pielęgnacja

Moje artykuły na temat kosmetyków w stylu retro i vintage

Czekając na kolejny tekst ode mnie, przesyłam Wam mnóstwo moich artykułów autorskich, które napisałam dla drogerii internetowej makeup.pl oraz dla portali zewnętrznych. W każdy z nich włożyłam całe swoje retro serce, co mam nadzieję widać już od pierwszego przeczytanego leadu. 😊

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak o urodę dbały kobiety w pierwszej połowie XX wieku, pragniecie nauczyć się podstawowych tajników makijażu pin-up, poznać historię powstania popularnych kosmetyków, dobrać idealny eyeliner do kresek retro lub po prostu odczarować swoją toaletkę, to koniecznie zapoznajcie się z tymi tekstami i dajcie znać, co sądzicie! Wystarczy kliknąć w tytuł wybranego artykułu, by wsiąść w wehikuł czasu i na chwilę przenieść się kilkadziesiąt, a nawet sto lat wstecz!

Makijaż i pielęgnacja w stylu retro – odczaruj swoją toaletkę!


Historia powstania najpopularniejszych kosmetyków


Jak kobiety dbały o urodę w pierwszej połowie XX wieku?


Makijaż w stylu lat 50. – idealny na lato!


Bądź stylowa – umaluj się jak pin-up girl!


Kosmetyki z lat 20., których używasz dziś!


Cała prawda o kreskach retro, czyli jak dobrać odpowiedni eyeliner?


Najlepsze kosmetyki dla fanek stylu retro

Mam nadzieję, że lektura Was porwała i macie ochotę na więcej. Jeśli tak, mega się cieszę! Ja zabieram się do pracy, a Wy delektujcie się retro-informacjami przy kubku pysznej kawusi. Lub lampce wina. Albo ewentualnie szklance wody (…nim przestaniesz brać, jak to śpiewała Beata Kozidrak).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *